11.10.2012 - Závěry z konference „VTP Milovice – "Praktické přínosy inovací v klastrech“

 
Konference na téma „VTP MILOVICE - PRAKTICKÉ PŘÍNOSY INOVACÍ V KLASTRECH“ proběhla dne 9. 10. 2012 v Technickém muzeu Brno. Národní klastrová asociace spolu s Centrem pro výzkum, vývoj, inovace a regionální rozvoj a dalšími partnery projektu „Kooperační platforma VTP Milovice“ - ČVUT - Fakulta strojní a dopravní, VTP AT Milovice, o.p.s a TECHNOFIBER, s.r.o. připravili konferenci, která zaujala pracovníky akademické sféry, studenty a zástupce firem, kteří mají blízko k automobilovému, strojírenskému a energetickému průmyslu a chtějí v budoucnu využít služeb VTP Milovice.
 
Posluchači si vyslechli zajímavé prezentace zástupců VTP Milovice, CVVI, Ministerstva průmyslu a obchodu a také klastrů a firem z Jihomoravského kraje.  V průběhu konference byl prostor k navázání nových partnerství a výměně aktuálních informací z oblasti klastrů, vývoje a výzkumu, spolupráce akademické a aplikační sféry. Prostor byl ponechán také návštěvě expozice Technického muzea.
 
Prezentace ke stažení: 
 

News

15.12.2013
 
V Ostravě se ve dnech 12. - 14. 12. 2013 uskutečnil první ročník setkání startup projektů pod názvem FUNTEC Startup Camp - vyvrcholení třetího ročníku technologické soutěže Technology Cup zaměřené hlavně na studenty technických škol. 
 
23.7.2013 - Vzdělávejte se s námi!
 
 
Chcete se vzdělávat? Získávat zkušenosti a dovednosti? Více informací zde.
 
 
3.7.2013 - Vzdělávací kurz: Pedagogické minimum
 
 
Potřebujete si rozšířit obzory? Máte chuť zkusit něco nového? Připravili jsme si pro Vás vzdělávací kurz Pedagogického minima. Pedagogické minimum je určeno pro odborníky v praxi, kteří by měli předávat své zkušenosti a znalosti novým kolegům, nebo studentům. Tento kurz vede PhDr. Soňa Svobodová, známá a zkušená lektorka. Kurz bude v pěti osmihodinových blocích. Kapacita je omezená, pokud máte chuť se vzdělávat, neváhejte nás kontaktovat. První kurz se uskuteční 22. – 23. 8. 2013. 
 
 
 
11.6.2013 - Partnerský vědeckotechnický park VTP Vysočina vybírá názvy budov
 
Nově vznikající technologický park v Jihlavě VTP Vysočina vybírá názvy budov a připravil soutěž pro širokou veřejnost. Návrh, který dostane v internetové soutěži nejvíce hlasů, stejně jako jeden z hlasujících obdrží atraktivní cenu. Technologický park bude otevřen a jeho provoz spuštěn v roce 2014. Soutěž najdete zde
 

 

7.6.2013 - Hledáte šikovné studenty? Chcete si vychovávat své zaměstnance? Máme pro Vás řešení...

 

Pokud hledáte nové zaměstnance a potřebujete poradit, nebo hledáte někoho, koho si můžete vychovat, máme pro Vás radu. V rámci projektu KP Milovice můžete získat studenty na stáže. My Vám je pomůžeme vybrat, pomůžeme s administrací a Vy si vyberete toho, koho budete potřebovat. Začít můžete hned...