Komu je projekt určen

Projekt přináší přidanou hodnotu třem cílovým skupinám – především studentům VŠ, dále akademickým pracovníkům a odborníkům (obojí pro mimopražské studenty/pracovníky z Fakulty strojní a dopravní ČVUT) a nakonec i pracovníkům v oblasti výzkumu a vývoje.

Studenti VŠ

Studentům vysokých škol se nabízí možnost získávání praktických zkušeností prostřednictvím stáží a také díky inovativnímu poradenství od zkušených partnerů.

Stáže

Dalšími aktivitami pro studenty bude konání interaktivních seminářů s ostatními účastníky projektu a interaktivních seminářů k rozvoji podnikatelských dovedností.

Splňujete uvedené podmínky? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat!

Akademičtí a odborní pracovníci VŠ

Akademickým pracovníkům a odborným pracovníkům se nabízí možnost praktických školících kurzů, které budou rozvíjet jejich komunikační, prezentační a manažerské dovednosti. Dále se zdokonalí v řízení projektů a v zásadách spolupráce akademické sféry s aplikační sférou. Mimo zmíněné budou probíhat interaktivní semináře s ostatními účastníky projektu.

K seznámení se s fungováním spolupráce mezi vzdělávacími institucemi a aplikační sférou jinde v Evropě, dojde díky účasti pracovníků VŠ na zahraničních konferencích v EU a účasti na pracovních pobytech na partnerských pracovištích v Evropě.

Pracovníci VaV v podnicích

Pedagogické minimum pro odborníky firem, které povede k rozvoji didaktických schopností a znalostí těchto inovačních expertů z praxe. Ti se zdokonalí ve svých schopnostech kvalifikovaně přednášet na VŠ. Mimo zmíněné budou probíhat také interaktivní semináře s ostatními účastníky projektu.

News

15.12.2013
 
V Ostravě se ve dnech 12. - 14. 12. 2013 uskutečnil první ročník setkání startup projektů pod názvem FUNTEC Startup Camp - vyvrcholení třetího ročníku technologické soutěže Technology Cup zaměřené hlavně na studenty technických škol. 
 
23.7.2013 - Vzdělávejte se s námi!
 
 
Chcete se vzdělávat? Získávat zkušenosti a dovednosti? Více informací zde.
 
 
3.7.2013 - Vzdělávací kurz: Pedagogické minimum
 
 
Potřebujete si rozšířit obzory? Máte chuť zkusit něco nového? Připravili jsme si pro Vás vzdělávací kurz Pedagogického minima. Pedagogické minimum je určeno pro odborníky v praxi, kteří by měli předávat své zkušenosti a znalosti novým kolegům, nebo studentům. Tento kurz vede PhDr. Soňa Svobodová, známá a zkušená lektorka. Kurz bude v pěti osmihodinových blocích. Kapacita je omezená, pokud máte chuť se vzdělávat, neváhejte nás kontaktovat. První kurz se uskuteční 22. – 23. 8. 2013. 
 
 
 
11.6.2013 - Partnerský vědeckotechnický park VTP Vysočina vybírá názvy budov
 
Nově vznikající technologický park v Jihlavě VTP Vysočina vybírá názvy budov a připravil soutěž pro širokou veřejnost. Návrh, který dostane v internetové soutěži nejvíce hlasů, stejně jako jeden z hlasujících obdrží atraktivní cenu. Technologický park bude otevřen a jeho provoz spuštěn v roce 2014. Soutěž najdete zde
 

 

7.6.2013 - Hledáte šikovné studenty? Chcete si vychovávat své zaměstnance? Máme pro Vás řešení...

 

Pokud hledáte nové zaměstnance a potřebujete poradit, nebo hledáte někoho, koho si můžete vychovat, máme pro Vás radu. V rámci projektu KP Milovice můžete získat studenty na stáže. My Vám je pomůžeme vybrat, pomůžeme s administrací a Vy si vyberete toho, koho budete potřebovat. Začít můžete hned...