Aktivity projektu

Všech vedených aktivit se můžete zúčastnit, pokud splňujete jednu z podmínek:

Pokud máte o uvedené aktivity zájem, kontaktujte nás pro bližší informace na info@vtpmilovice.eu

Kurzy (školení)

 

 

 

Mimopražští studenti VŠ, pracovníci VŠ a pracovníci vědy a výzkumu absolvují kurzy zaměřené na zlepšení dovedností v oblastech projektového řízení, vedení projektových týmů, komunikačních dovedností, prezentačních dovedností, manažerských dovedností, financování projektů a manažerské ekonomiky.

 

 

Témata:

Realizované kurzy:

20. - 21. 7. 2012  - Prezentační dovednosti, Jihlava
20. - 21. 9. 2012  - Prezentační dovednosti, Brno
27. - 28. 9. 2012  - Manažerské dovednosti, Brno
18. - 19. 10. 2012 - Projektové řízení, Brno 

Plánované kurzy:

15. - 16. 11. 2012 - Prezentační dovednosti, Brno
23. - 24. 11. 2012 - Manažerské dovednosti, Brno

Veletrhy

V rámci projektu je plánována účast na veletrzích v zemích EU, i mimo ni:

Aktivity VTP AT Milovice

V rámci rozvoje aktivit VTP Milovice budou probíhat interaktivní on-line semináře pro studenty VŠ zaměřené na rozvoj inovativních schopností, zaměřené na možnost zúčastnit se stáží v českých firmách. On-line semináře se zaměří na setkávání studentů VŠ, akademických a odborných pracovníků a odborníků a pracovníkům výzkumu a vývoje. Budou mít možnost sdílet zkušenosti ze spolupráce mezi vzdělávacími a VaV institucemi, komerční sférou, neziskovými organizacemi a dalšími zástupci aplikační sféry.

Dále se plánují konference s mezinárodní účastí zaměřené na sdílení zkušeností odborníků ze zahraničí s pracovníky VŠ a další aktivity v rámci zahraničních veletrhů. Cennou činností jistě bude i inovační poradenství pro studenty zaměřené na možnosti, jak komerčně využít jejich projekty, produkty či služby, které vznikají v rámci či při studiu.

Realizované semináře:

             5.6.2012 a 27.6.2012 - Brno, on-line

Plánované semináře:

            26.10.2012 - Brno, on-line
            2.11. 2012 - Praha, on-line
Realizované konference:

            9. 10. 2012 - VTP Milovice - praktické přínosy inovací v klastrech, Technické muzeum v Brně

 

Stáže

Je plánována realizace stáží pro studenty VŠ v tuzemských i zahraničních inovačních podnicích.

Realizované stáže:
x

Pracovní pobyty, konference

Akademičtí pracovníci a odborní pracovníci VŠ budou absolvovat pracovní pobyty na partnerských pracovištích v Evropě, stejně jako se budou účastnit zahraničních konferencí v EU.

Realizované konference:
x

Analýzy dění a inovační poradenství

Kontaktní centra

V kontaktních centrech v Brně, Milovicích, Plzni a Ostravě se konají semináře a kurzy.

News

15.12.2013
 
V Ostravě se ve dnech 12. - 14. 12. 2013 uskutečnil první ročník setkání startup projektů pod názvem FUNTEC Startup Camp - vyvrcholení třetího ročníku technologické soutěže Technology Cup zaměřené hlavně na studenty technických škol. 
 
23.7.2013 - Vzdělávejte se s námi!
 
 
Chcete se vzdělávat? Získávat zkušenosti a dovednosti? Více informací zde.
 
 
3.7.2013 - Vzdělávací kurz: Pedagogické minimum
 
 
Potřebujete si rozšířit obzory? Máte chuť zkusit něco nového? Připravili jsme si pro Vás vzdělávací kurz Pedagogického minima. Pedagogické minimum je určeno pro odborníky v praxi, kteří by měli předávat své zkušenosti a znalosti novým kolegům, nebo studentům. Tento kurz vede PhDr. Soňa Svobodová, známá a zkušená lektorka. Kurz bude v pěti osmihodinových blocích. Kapacita je omezená, pokud máte chuť se vzdělávat, neváhejte nás kontaktovat. První kurz se uskuteční 22. – 23. 8. 2013. 
 
 
 
11.6.2013 - Partnerský vědeckotechnický park VTP Vysočina vybírá názvy budov
 
Nově vznikající technologický park v Jihlavě VTP Vysočina vybírá názvy budov a připravil soutěž pro širokou veřejnost. Návrh, který dostane v internetové soutěži nejvíce hlasů, stejně jako jeden z hlasujících obdrží atraktivní cenu. Technologický park bude otevřen a jeho provoz spuštěn v roce 2014. Soutěž najdete zde
 

 

7.6.2013 - Hledáte šikovné studenty? Chcete si vychovávat své zaměstnance? Máme pro Vás řešení...

 

Pokud hledáte nové zaměstnance a potřebujete poradit, nebo hledáte někoho, koho si můžete vychovat, máme pro Vás radu. V rámci projektu KP Milovice můžete získat studenty na stáže. My Vám je pomůžeme vybrat, pomůžeme s administrací a Vy si vyberete toho, koho budete potřebovat. Začít můžete hned...